Magdalena Lockau

Założycielka Szkoły Biznesu w Niemczech.
Wykładowca na uczelni Asbiro.
Założycielka i pomysłodawczyni Szkoły
Budowania Biznesu w Niemczech,
w której prowadzi swoich kursantów za
rękę na każdym etapie rozwoju ich firm.

Choć nie mam wyłączności na tworzenie biznesów jest to moją ogromną pasją, a życie zawodowe wyznaczyło mi właśnie ten kierunek.

Przeszłam w życiu wiele ścieżek byłam bezrobotna, poznałam czym jest głód i brak dachu nad głową, pracowałam na etacie, a teraz zarządzam największą firmą księgową w Niemczech dla Polskich przedsiębiorców, którą tworzę razem z moim mężem do dziś dnia i mogę pochwalić się bardzo dobrze prosperującym oddziałem na terenie Polski. Jestem również współudziałowcem kilku spółek na terenie Polski.

Swoim doświadczeniem jak i innych osób, z którymi miałam przyjemność współpracować, dzielę się z uczestnikami moich szkoleń oraz czytelnikami moich książek.

Od kilku lat pokazuje w Szkole Budowania Biznesu i Szkole Marketingu na czym polega biznes, jak go zbudować, jak tworzyć zespoły i zarządzać finansami.

Jestem stuprocentowym praktykiem. Zostałam przedsiębiorcą obserwując innych, odnoszących wielokrotne sukcesy, wyciągając wnioski z licznych błędów, które popełniłam na swojej drodze. Dlatego potrafię dać praktyczne spojrzenie i wiedzę osoby, która wszystkiego uczyła się w praktyce.

Wszystko co znajdziesz na moim profilu, wszystko czego uczę, i wszystko o czym tu przeczytasz, sama zastosowałam w swoim życiu.

Nie mam patentu na sukces, ale zarówno ja sama, jak wielu uczestników moich szkoleń odnosimy spektakularne sukcesy.

Dlatego zachęcam Cię do częstszego zaglądania do mojego profilu, na którym dzielę się z Wami moją wiedzą.

Zabierz do swojego biznesu to, co działa, a to co w Twoim przypadku okaże się niewystarczające, dostosuj do własnych potrzeb.

Najważniejsze jednak jest to, abyś testował przekazane przeze mnie praktyki.

Znam wiele osób, które otrzymały wartościowo wiedzę i… nic z nią nie zrobiły.

Ucz się przez doświadczenie, bo tego, czego doświadczasz, zdecydowanie szybciej i łatwiej się nauczysz i lepiej to zrozumiesz.

Anthony Robbins powiedział:

„Życiowy sukces jest wynikiem dobrych decyzji. Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia. Doświadczenie jest wynikiem złych decyzji”.

Myślę że jest to dobry powód, abyś został na tej stronie i wziął dla siebie i swojego biznesu co najlepsze.