Usługi biurowo-księgowe 0700 KSIĘGOWY

 

Firma

Kompleksowe usługi rachunkowe dla polskich i niemieckich przedsiębiorców działających na terenie Niemiec.

O FIRMIE Jak Pracujemy?

 

Od samego początku swojej działalności postawiliśmy sobie za cel świadczenie najwyższej jakości usług księgowych. W ciągu kilkunastu lat współpracy z naszymi klientami wypracowaliśmy sobie najlepsze rozwiązania i metody, których zastosowanie gwarantuje spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań i dotrzymanie nawet najkrótszych terminów.  Stale doskonaląc nasze procesy i tworząc nowe procedury jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi spełniające aktualne standardy.

OCZEKIWANIA Co możesz od Nas oczekiwać?

 

Od lat zajmujemy się księgowością polskich i niemieckich przedsiębiorców działających na terenie Berlina. Świadczymy kompleksowe usługi rachunkowe. Nasze doświadczenie i wiedza pozwolą Państwu zaoszczędzić zbędnych kłopotów i problemów wynikających z prowadzenia działalności na terenie Niemiec, oszczędzić czas i pieniądze dzięki docelowym poradom. Zwłaszcza dla początkujących na niemieckim rynku przedsiębiorców, Polsko-Niemieckie różnice prawne mogą być skomplikowane, jednak rynek niemiecki, najsilniejszy w Europie, wsparty odpowiednią ekspertyzą staje się niezwykle atrakcyjny.

Doświadczenie

Nasz zespół specjalistów posiada bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe  i ogromne doświadczenie w branży księgowości.

Elastyczność

Każdego dnia dajemy z siebie 100 %, aby nasze usługi księgowe dopasować do indywidualnych  potrzeb naszych klientów.

Terminowość

Wywiązujemy się ze wszystkich ustalonych terminów  i dbamy o to, aby nasi klienci nie przeoczyli żadnych ważnych terminów.

Opinie klientów

 

Wspaniała i rzetelna obsługa. Informacje, które uzyskałem są bardzo jasne i zrozumiałe. Przemiła obsługa. Ekspresowe załatwienie wszystkich spraw. Gorąco polecam.

5/5

Arkadiusz Majkutewicz

TO OFERTA OGRANICZONA CZASOWO Rejestracja firmy 0€

 
00
Dni
:
00
Godziny
:
00
Minuty
:
00
Sekundy